Lekce manželství

Interdrought2020.com Lekce manželství Image
Trávit čas knihou Lekce manželství! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Lekce manželství a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Thomasi Effingtonovi, markýzi z Helmsley, připadl nelehký úkol: být galantním průvodcem tří sester Sheltonových během londýnské společenské sezóny. Je pevně rozhodnut je co nejdříve dostat pod čepec, aby se mohl brzy vrátit ke svému hejskovskému způsobu života. Ani na okamžik nepochybuje, že najít tři ženichy bude snadné. Poněkud se ovšem přepočítal. Najít ženichy by možná bylo snadné, ovšem nevěst se mu jaksi nedostává. Nejstarší sestra Marianne nejeví o manželství nejmenší zájem, ba právě naopak. Je odhodlána využít první příležitosti k dobrodružství, jaké londýnské salóny nabízí – a Thomasovi tudíž nezbývá, než ji osobně zasvětit do tajů života dřív, než se té role ochotně ujme jiný muž a navěky Marianne zostudí. Ani jeden by za nic na světě nepřipustil, že ho ten druhý přitahuje. A tak si během souboje dvou silných vůlí udělují navzájem lekci, aby postupně zjistili, že si možná od života přejí něco docela jiného, než si původně mysleli. A že láska a manželství mohou být největším dobrodružstvím ze všech.

NÁZEV SOUBORU: Lekce manželství.pdf

AUTOR: Victoria Alexander

ISBN: 9788073036614

VELIKOST SOUBORU: 9,26 MB

STÁHNOUT ČÍST

LEKCE Z JOGGINGU 78. ŽIVOT JE BOJ, TAKŽE CHCETE-LI VÍTĚZIT… Pavel Kosorin, 31. 8. 2015; LEKCE Z JOGGINGU 77. LÉKAŘSKÉ ORDINACE JSOU PLNÉ BĚŽCŮ, KTEŘÍ NEDOKÁZALI VČAS ZPOMALIT Pavel Kosorin, 7. 6. 2015; všechny články seriálu Lekce z joggingu aneb radost na každém kroku

Lekce z manželství Moc ráda zvu moji sestru s dětmi na návštěvu. Jednak si rozumíme a pak ji zcela vědomě používám jako lekci pro mého muže. Sestra je o 10 let mladší a má dvě malé děti, které se perou, hádají a obracejí nám domácnost vzhůru nohama. Díky za ně!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY