Mezinárodní obchodní operace

Interdrought2020.com Mezinárodní obchodní operace Image
Trávit čas knihou Mezinárodní obchodní operace! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Mezinárodní obchodní operace a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Aktualizované a přepracované vydání úspěšné publikace je opět nepostradatelnou komplexní příručkou pro manažery a podnikatele, kteří podnikají v mezinárodním měřítku, a přínosnou učebnicí pro vysokoškolské studenty. Nové vydání knihy zachycuje změny, které podnikatelé musí respektovat v oblasti mezinárodních obchodních operací v důsledku vstupu ČR do EU, např. v oblasti celní a daňové. Autoři z VŠE v Praze dále vysvětlují nové tendence vývoje zahraničních trhů, nová pravidla vydávaná Mezinárodní obchodní komorou, ve výkladu je zohledněna novelizace právních předpisů v ČR apod. Čtenář se v knize dozví, jak řešit problémy, s kterými se firmy setkávají při různých formách hospodářské spolupráce se zahraničím - od informačního zajištění těchto vztahů přes tvorbu distribučních cest, výběr obchodních partnerů až po smluvní podmínky. Těžiště knihy tvoří části zabývající se mezinárodním obchodem hmotným zbožím a aktivitami, které jsou pro realizaci obchodu nezbytné, zejména celním řízením, fin ancováním mezinárodního obchodu, jeho logistickým zajišťováním, pojištěním apod. Předmětem výkladu jsou i zvláštnosti operací při obchodech na burzách a aukcích, v obchodu investičními celky, při sjednávání offsetů, v obchodu nehmotnými statky apod.

NÁZEV SOUBORU: Mezinárodní obchodní operace.pdf

AUTOR: Alexej Sato

ISBN: 8024715902

VELIKOST SOUBORU: 4,61 MB

STÁHNOUT ČÍST

Všechny informace o produktu Kniha Mezinárodní obchodní operace, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Mezinárodní obchodní operace.

Mezinárodní obchodní operace Páté aktualizované vydání úspěšné publikace představuje nezbytnou příručku pro ty, kteří podnikají v mezinárodním měřítku. Zaměřuje se na základní postupy a...

SOUVISEJÍCÍ KNIHY