Tvá

Interdrought2020.com Tvá Image
Trávit čas knihou Tvá! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Tvá a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Tragikomická romance Tvá stojí na počátku celé řady románů, které vynesly argentinské novinářce a scenáristce Claudii Pineirové nejen řadu literárních cen, ale především nadšený ohlas mezi čtenáři doma i ve světě. Tento sevřený příběh jedné nevěry přináší ve své úspornosti krutě pronikavou a překvapivě mnohostrannou analýzu lidských vztahů, poznamenaných předstíráním. Pineirová splétá od počátku do konce závratně napínavou zápletku, v níž nic není tak, jak se zprvu zdá, a do hry nakonec zasáhnou ty nejtemnější vášně.

NÁZEV SOUBORU: Tvá.pdf

AUTOR: Claudia Pineiro

ISBN: 9788025900901

VELIKOST SOUBORU: 3,68 MB

STÁHNOUT ČÍST

Ta pusa je tvá,ta pusa je má, nakonec proč se přít, když je krásná a nekonečná. Ta pusa je tvá, ta pusa je má, může ji dát jen ten, kdo se láskou nezadýchá. Když pusa je tvá a je taky má, zastaví čas i dech, je to krása neskutečná. My chceme už víc, než návraty k snům. Ať to svět ví, jak ti dávám pusu jak dům.

Tvou slabou stránkou je tvá lenost. Do ničeho se ti moc nechce, a i když se pro něco nadchneš, později se ti to už nechce ani dokončit. 8. Štír. Bezcitnost je vlastnost, kterou ubližuješ lidem, ale ty si toho nevšímáš. Bez mrknutí oka dokážeš někoho ranit. Zkus se vžít do pocitů jiných!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY