Bibliographie zum deutsch-tschechischen Sprachvergleich

Interdrought2020.com Bibliographie zum deutsch-tschechischen Sprachvergleich Image
Trávit čas knihou Bibliographie zum deutsch-tschechischen Sprachvergleich! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Bibliographie zum deutsch-tschechischen Sprachvergleich a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Německo-české jazykové srovnání stojí v centru zájmu různých akademických pracovišť v České republice i zahraničí. Z toho pramení mj. i potřeba platformy, jež by přispěla k výměně zkušeností a poznatků mezi jednotlivými badateli v této oblasti výzkumu. Cílem nové bibliografie je proto dokumentace kontrastivních analýz výše zmíněného jazykového páru, a to z perspektivy různých lingvistických disciplín, resp. z hlediska různých rovin popisu jazyka.

NÁZEV SOUBORU: Bibliographie zum deutsch-tschechischen Sprachvergleich.pdf

AUTOR: Martin Šemelik

ISBN: 9788024635606

VELIKOST SOUBORU: 7,93 MB

STÁHNOUT ČÍST

(Neue) Bibliographie zum deutsch-tschechischen Sprachvergleich (Neue) Bibliographie zum deutsch-tschechischen Sprachvergleich ŠIMEČKOVÁ ALENA, ŠEMELÍK MARTIN. Není skladem.

Bibliographie zum deutsch-tschechischen Sprachvergleich. Kdo napsal knihu Bibliographie zum deutsch-tschechischen Sprachvergleich? Autorem je Alena Šimečková. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY