Ázijská kuchyňa

Interdrought2020.com Ázijská kuchyňa Image
Trávit čas knihou Ázijská kuchyňa! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Ázijská kuchyňa a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Aj začiatočníci pri tom zistia, že pripraviť napríklad nasi goreng, jarné rolky, kurča tandoori či suši je hračka. Každý dokáže doma bez problémov podľa opisu a fotografií pripraviť zeleninové, rybacie i mäsové pokrmy, pričom odhalí tajomstvo typických ázijských surovín a prísad. Netreba kuchársku prax. Všetko je zrozumiteľné a recepty sú zostavené podľa jednotného princípu: nákup, suroviny, kuchynské pomôcky, čas na varenie, výživové hodnoty.

NÁZEV SOUBORU: Ázijská kuchyňa.pdf

AUTOR: none

ISBN: 8055104204

VELIKOST SOUBORU: 10,50 MB

STÁHNOUT ČÍST

Ázijská. Ázijská kuchyňa vás dostane vynikajúcimi receptami na polievky, mäso či bezmäsité jedlá. Indická špecialita: Kuracie špízy tikka. 21. septembra 2014. Chuťmeter . Marinované kuracie prsia s omáčkou satay. 03. septembra 2014. Chuťmeter .

Archív | Ázijská kuchyňa RSS feed for this section. Pečené morčacie stehno v kari marináde so šalátom z nových zemiakov, špargle a bryndze 15 máj. Termín pôrodu už je tu a čo ma najviac irituje, respektíve mi vôbec nejde, ...

SOUVISEJÍCÍ KNIHY