Každodenní život vesničanů středního Slovenska v 60. až 80. letech 20. století

Interdrought2020.com Každodenní život vesničanů středního Slovenska v 60. až 80. letech 20. století Image
Trávit čas knihou Každodenní život vesničanů středního Slovenska v 60. až 80. letech 20. století! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Každodenní život vesničanů středního Slovenska v 60. až 80. letech 20. století a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Dílo z oboru sociální antropologie je hloubkovou analýzou podoby, fungování a reprodukce sociálních sítí v konkrétním lokálním společenství středoevropského prostoru. Završuje autorovu dvacetiletou výzkumnou práci na středním Slovensku. Josef Kandert zvolil metodu interpretativní antropologie – pracuje s „příběhy“ lidí (svých narátorů). Jejich intimně a subjektivně pojaté výklady situací, jednání, vztahů, postojů k duchovním hodnotám, k výkladu mikro- i makrosvěta přeinterpretovává. Konfrontace obou pohledů vytváří živý rámec výkladu.

NÁZEV SOUBORU: Každodenní život vesničanů středního Slovenska v 60. až 80. letech 20. století.pdf

AUTOR: Josef Kandert

ISBN: 8024607824

VELIKOST SOUBORU: 2,68 MB

STÁHNOUT ČÍST

Josef Kandert: Každodenní život vesničanů středního Slovenska v šedesátých až osmdesátých letech 20. století Praha, Karolinum 2004, 258 s. Josef Kandert bol v kontexte českoslo ven-ského národopisu (etnografi e) normalizač-ného obdobia zvláštnou vý nimkou. Aj keď na toto jeho výnimočné postavenie zrej-

Srovnání cen Každodenní život vesničanů středního Slovenska v 60. až 80. letech 20. století. Nejlevnější e-shop NEJLEVNĚJŠÍ KNIHY. Cena 206 Kč! Zboží za akční ceny, slevy. Nakupuj levně.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY