Pomocník

Interdrought2020.com Pomocník Image
Hledáte knihu Pomocník? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2006 a autorem je Robert Walser? Přečtěte si knihy online na našem webu interdrought2020.com
Román Pomocník vznikl na základě skutečné události. Robert Walser (1878-1956) prožil od července do prosince 1903 jako asistent u poněkud dobrodružného vynálezce Toblera ve vile u Curyšského jezera několik měsíců neklidného života v typické švýcarské měšťanské rodině na přelomu devatenáctého a dvacátého století. Protagonista románu, pomocník Joseph Marti, prožívá její vzestup, plané naděje a pád, ale uprostřed postupného zániku, starostí a prolhanosti nachází i světlé okamžiky plné radosti, barev a tónů, dotvářejících neopakovatelné kouzlo Walserových postav. Přes zjevnou faleš a nepravost Toblerova světa v něm Marti dokáže nalézt i drobné doteky skutečného života a nepředstíraně se z nich těšit. Román "Der Gehülfe" vyšel poprvé v nakladatelství Bruno Cassirera v Berlíně roku 1908, tento překlad pochází z vydání z roku 1985 v německém nakladatelství Suhrkamp.

NÁZEV SOUBORU: Pomocník.pdf

AUTOR: Robert Walser

ISBN: 8090345697

VELIKOST SOUBORU: 3,66 MB

STÁHNOUT ČÍST

Pomocník alergologa na internetu. V souladu s pokynem SÚKL (UST-27 verze 3) je obsah Pomocníka alergologa na internetu dostupný pouze odborným zdravotnickým pracovníkům po registraci. Registrace je jednouduchá a nezabere více než 1 minutu. Děkujeme za pochopení.

E.ON Pomocník je tu pro vás, kdykoli se objeví problém, na který sami nestačíte. Pomůže vám v případech, kdy si nebudete vědět rady s rozbitým spotřebičem, tepelným zdrojem nebo počítačem. Nenechá vás v tom, ani když budete potřebovat právní pomoc nebo rychlý zásah elektrikáře, instalatéra, topenáře nebo zámečníka.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY