Fyziologie a klinické aspekty pohybové aktivity

Interdrought2020.com Fyziologie a klinické aspekty pohybové aktivity Image
Trávit čas knihou Fyziologie a klinické aspekty pohybové aktivity! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Fyziologie a klinické aspekty pohybové aktivity a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Kniha uvádí přehledným způsobem většinu současných znalostí o lidském organismu v pohybu. Již dříve se ukázalo, že tyto poznatky odhalují více závažnějších skutečností než studium organismu v klidu. Další informace, opírající se o velké epidemiologické studie, ukazují, jak se uplatňuje pohyb jednak u zdravých osob v prevenci, což se týká především metabolického syndromu a chronických plicních poruch, a jednak u nemocných, kde se pohybová terapie stala nedílnou součástí moderní léčby. Je popsáno specifické působení pohybu jako terapie u osob vyššího věku a u osob zdravotně postižených, a také jako stimulačního faktoru u dětí a u sportovců. Kniha je určena praktickým a tělovýchovným lékařům pro rychlou orientaci v problematice pohybové aktivity, dále klinikům pro informace v oblasti testování zátěžové tolerance, ale též rehabilitačním lékařům a pracovníkům pro nové objevy v pohybové terapii.

NÁZEV SOUBORU: Fyziologie a klinické aspekty pohybové aktivity.pdf

AUTOR: Jiří Radvanský

ISBN: 9788072626953

VELIKOST SOUBORU: 8,89 MB

STÁHNOUT ČÍST

Všechny informace o produktu Kniha Fyziologie a klinické aspekty pohybové aktivity - Máček M., Radvanský J., porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Fyziologie a klinické aspekty pohybové aktivity - Máček M., Radvanský J..

4.4. Fyziologické a zdravotní aspekty pohybové aktivity v extrémních výškách (Ivan Rotman) 4.5. ORL problematika při potápění (Jaroslav Fajstavr) 4.6. Vliv oděvu na termoregulaci (Miloš Máček) 5. Vztah výživy a pohybové aktivity (Jiří Radvanský) 5.1. Výživa ve vztahu k běžné pohybové aktivitě a prevenci ...

SOUVISEJÍCÍ KNIHY