Matika pro spolužáky: Diferenciální a integrální počet

Interdrought2020.com Matika pro spolužáky: Diferenciální a integrální počet Image
Trávit čas knihou Matika pro spolužáky: Diferenciální a integrální počet! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Matika pro spolužáky: Diferenciální a integrální počet a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Učebnice je standardně určena pro 4. ročník střední školy. Splňuje požadavky Rámcového vzdělávacího programu. Obsahuje kapitoly Diferenciální počet, Integrální počet. Příklady jsou seřazeny vzestupně dle obtížnosti. Na konci každé podkapitoly je procvičení s výsledky. Správnost postupu těchto příkladů si student může zkontrolovat po načtení QR kódu na našich webových stránkách. Učebnice je prověřena stovkami středních škol a více jak 21 000 studenty. Naším cílem je studentům vysvětlit látku lidsky. Složité definice jsme přepsali do srozumitelného jazyka. Díky přehledné grafice se v naší učebnici snadno zorientuje každý.

NÁZEV SOUBORU: Matika pro spolužáky: Diferenciální a integrální počet.pdf

AUTOR: Marek Liška

ISBN: 9788088255321

VELIKOST SOUBORU: 10,15 MB

STÁHNOUT ČÍST

Matika pro spolužáky: Diferenciální a integrální počet - Pracovní sešit-- autor: Liška Marek, Král Lukáš, Valenta Tomáš, Matika pro spolužáky: Diferenciální a integrální počet - Učebnice-- autor: Liška Marek, Král Lukáš, Valenta Tomáš, Diferenciální diagnostika v urologii-- autor: Herle Petr

Všechny informace o produktu Matika pro spolužáky: Diferenciální a integrální počet - Učebnice - Liška Marek, Král Lukáš, Valenta Tomáš, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Matika pro spolužáky: Diferenciální a integrální počet - Učebnice - Liška Marek, Král Lukáš, Valenta Tomáš.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY