Finanční účetnictví pro manažery s netradičně pojatými případovými studiemi

Interdrought2020.com Finanční účetnictví pro manažery s netradičně pojatými případovými studiemi Image
Trávit čas knihou Finanční účetnictví pro manažery s netradičně pojatými případovými studiemi! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Finanční účetnictví pro manažery s netradičně pojatými případovými studiemi a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Publikace velmi srozumitelným způsobem provádí čtenáře oblastí účetnictví, od nejjednodušších problémů až po závěrečné nejsložitější. V závěru každé kapitoly je připojena celá řada odborných otázek, takže si každý čtenář může okamžitě ověřit, že dané problematice dobře porozuměl, což ocení zejména ti, kteří se s problematikou účetnictví seznamují poprvé.Hlavní přínos publikace vidím v tom, že nezatěžuje čtenáře podrobnostmi z oblasti vedení účetnictví, ale vede je k tomu, aby pochopili obecné principy, na kterých stojí moderní účetní systémy a uměli jejich výsledků využívat v praxi, ať už v podobě účetních výkazů, nebo jiných ukazatelů, které účetnictví poskytuje.

NÁZEV SOUBORU: Finanční účetnictví pro manažery s netradičně pojatými případovými studiemi.pdf

AUTOR: Irena Stejskalová

ISBN: 9788075980366

VELIKOST SOUBORU: 3,22 MB

STÁHNOUT ČÍST

Finanční účetnictví pro manažery s netradičně pojatými případovými studiemi / Irena Stejskalová Údaje o vydání: Vydání 2., aktualizované Nakladatel: Praha : Wolters Kluwer, 2018 Fyz.popis: 191 stran ; 21 cm ISBN: 978-80-7598-036-6 (brožováno) Název na hřbetu: Finanční účetnictví pro manažery Poznámky: Obsahuje ...

ISBN ÚČETNICTVÍ STEJSKALOVÁ, Irena Finanční účetnictví pro manažery s netradičně pojatými případovými studiemi Praha: Wolters Kluwer ČR, 2015, 1. vyd., 208 s., brož. 209 Kč Publikace se odlišuje od ostatní literatury s podobnou tematikou především tím, že respektuje změnu jako trvalý stav současné společnosti.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY