Tchaj-ťi

Interdrought2020.com Tchaj-ťi Image
Trávit čas knihou Tchaj-ťi! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Tchaj-ťi a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Tchai - ti pomáhá miliónům lidí všech věkových kategoríí převzít kontrolu nad svým zdravím a bojovat se stresem. Toto je vyčerpávající průvodce určený k pochopení významu tchai - ti při zmírňování vysokého tlaku, srdečních a plicních problémech, chronické bolesti, artritidě, syndromu karpálního tunelu a úzkosti. Zjistěte jak a proč tchai-ti zlepšuje váš výkon a jak vás udržuje ve formě. (pro zdraví a dlouhověkost : proč tak působí na zdraví, zmírňování stresu a dlouhověkost)

NÁZEV SOUBORU: Tchaj-ťi.pdf

AUTOR: Bruce Frantzis

ISBN: 9788073366391

VELIKOST SOUBORU: 8,12 MB

STÁHNOUT ČÍST

Tchaj Ťi jsem kdysi sehnal kazetu s postupným cvičením pana Turnebera.Díky tomu,cvičím obden.Postupně však díky internetu jsem začal cviky zdokonalovat a mohu potvrdit jen skutečnou chválu.Nemá to chybu. Pravda je,že jako samoukovi to tenkrát trvalo déle než v kurzech ale o to to bylo zajímavější.

Kniha obsahuje především sérii speciálních cvičení čchi-kung, jimiž obvykle začíná trénink tchaj-ťi čchüan ( jimiž lze jednoduše upravovat náš zdravotní stav bez ohledu na to, zda se zabýváme bojovým uměním nebo ne.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY