Tchaj-ťi

Interdrought2020.com Tchaj-ťi Image
Hledáte knihu Tchaj-ťi? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2011 a autorem je Bruce Frantzis? Přečtěte si knihy online na našem webu interdrought2020.com
Tchai - ti pomáhá miliónům lidí všech věkových kategoríí převzít kontrolu nad svým zdravím a bojovat se stresem. Toto je vyčerpávající průvodce určený k pochopení významu tchai - ti při zmírňování vysokého tlaku, srdečních a plicních problémech, chronické bolesti, artritidě, syndromu karpálního tunelu a úzkosti. Zjistěte jak a proč tchai-ti zlepšuje váš výkon a jak vás udržuje ve formě. (pro zdraví a dlouhověkost : proč tak působí na zdraví, zmírňování stresu a dlouhověkost)

NÁZEV SOUBORU: Tchaj-ťi.pdf

AUTOR: Bruce Frantzis

ISBN: 9788073366391

VELIKOST SOUBORU: 3,85 MB

STÁHNOUT ČÍST

Ovládnout mysl ale není vůbec snadné. A právě tady mi Tchaj-ťi fakt moc pomáhá. Začnu cvičit, zhluboka dýchám, soustředím se jen na sebe a svůj dech… Dám si jednu sestavu, druhou, třetí… Dokud je čas a síla ;o).

Tchaj-ťi čchüan. Tchaj-ťi čchüan (v mezinárodní transkribci taiji qüan) patří k tzv. "vnitřním" wutangským stylům wu-šu (wu-shu), které jsou více zaměřeny na obranu, než na útok a více zdůrazňují zdravotní efekt, než "vnější" šaolinské styly.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY