Traja pátrači 1: Tajomstvo strašidelného zámku

Interdrought2020.com Traja pátrači 1: Tajomstvo strašidelného zámku Image
Hledáte knihu Traja pátrači 1: Tajomstvo strašidelného zámku? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2018 a autorem je Robert Arthur? Přečtěte si knihy online na našem webu interdrought2020.com
Prvý diel zo série Traja pátrači zavedie Jupitera, Petra a Boba do starobylého opusteného zámku hrôzy, ktorý potrebuje slávny režisér Alfréd Hitchcock na natáčanie filmu. V zámku však už dvadsať rokov nikto nebýva a ozývajú sa z neho strašidelné stony, kvílenie a vrieskanie. Mnohí svedkovia videli „Modrý prízrak“, ktorý hrá na starom organe a „Hmlu strachu“, ktorá v ľuďoch vyvoláva takú hrôzu, že v panike vybiehajú zo zámku. Traja pátrači sa snažia vypátrať, čo sa v zámku deje. Je to vari prekliatie zámku jeho mŕtvym majiteľom? Alebo to má na svedomí záhadný muž, ktorý ich varoval, aby sa k zámku už nikdy nepriblížili?

NÁZEV SOUBORU: Traja pátrači 1: Tajomstvo strašidelného zámku.pdf

AUTOR: Robert Arthur

ISBN: 9788010032181

VELIKOST SOUBORU: 5,56 MB

STÁHNOUT ČÍST

Alternatívny názov: Traja pátrači a tajomstvo strašidelného filmového priemyslu. Nad pietou a úctou ku kultovej predlohe zvíťazil komerčný kalkul producentov, a to do takej miery, že divák takmer nespoznáva jednu z najväčších ikon svojho detstva.

Kniha Traja pátrači 1: Tajomstvo strašidelného zámku iba za 6,42 € v internetovom kníhkupectve KNIHY PRE KAŽDÉHO s.r.o.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY