Dopisy z wehrmachtu

Interdrought2020.com Dopisy z wehrmachtu Image
Trávit čas knihou Dopisy z wehrmachtu! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Dopisy z wehrmachtu a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Tato sbírka téměř stovky pečlivě vybraných a setříděných dopisů, které psali vojáci wehrmachtu, je zcela unikátní hned z několika důvodů. Pouze němečtí vojáci se účastnili bitev na všech frontách druhé světové války – od invaze do Polska až po pád Berlína. V dopisech však nenabízejí jen pohled na různá dějiště vojenských operací, ale reflektují v nich i svůj každodenní život s jeho strastmi i radostmi, své názory či strach o rodinu, od níž byli odloučeni. Dopisy jsou projevem lidskosti těchto Hitlerových bojovníků, kteří se podíleli na jedné z největších pohrom 20. století. V tomto světle se jeví apokalypsa války ještě děsivěji, neboť za ní vždy stojí konkrétní lidské bytosti.

NÁZEV SOUBORU: Dopisy z wehrmachtu.pdf

AUTOR: Fanny Chassain-Pichon

ISBN: 9788075112101

VELIKOST SOUBORU: 7,33 MB

STÁHNOUT ČÍST

Kupte knihu Dopisy z wehrmachtu od Marie Moutierová, Fanny Chassain-Pichon na Martinus.cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 %

Dopisy z Wehrmachtu - tahle knížka obsahuje skoro sto dopisů, které psali vojáci wehrmachtu. V dopisech němečtí vojáci popisují nejen vojenské povinnosti, ale především v nich najdete jejich běžný každodenní život , kdy nikdy nemohli vědět zda ten den není jejich posledním.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY