Levandulová dáma

Interdrought2020.com Levandulová dáma Image
Levandulová dáma je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Dagmar Seifertová. Přečtěte si s námi knihu Levandulová dáma na interdrought2020.com
Levandule: symbol čistoty, svěžesti a rozumu. Ne právě náhodou voní a bují na Kerstinině zahradě. Kerstin má široké a čisté srdce, stará se o každého člověka a o každé zvíře ve svém okolí, utěšuje, napravuje, a nebojí se problémů, které jí to občas přinese. Náhle, s jejími čtyřicátými narozeninami, se však její svět zbortí. Jasně vidí, jak ji její okolí zneužívá. Aby se zbavila všech trápení, starostí a domnělých povinností, ulétá za Atlantik. V Kanadě, na břehu Huronského jezera, začíná zvolna chápat, že každý z nás si vytváří vlastní svět a vlastní realitu a sám formuje svůj život.

NÁZEV SOUBORU: Levandulová dáma.pdf

AUTOR: Dagmar Seifertová

ISBN: 807214765X

VELIKOST SOUBORU: 2,18 MB

STÁHNOUT ČÍST

Levandule: symbol čistoty, svěžesti a rozumu. Ne právě náhodou voní, kvete a bují na Kerstinině zahradě. Kerstin má široké a čisté srdce, ve své lásce k lidem, přírodě, čistotě a pořádku se stará o každého člověka a o každé zvíře ve svém okolí, a stará se úspěšně, utěšuje, napravuje, a nebojí se problémů, které jí to občas přinese.

Všechny informace o produktu Dětský karnevalový kostým Levandulová dáma, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Levandulová dáma.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY