Levandulová dáma

Interdrought2020.com Levandulová dáma Image
Trávit čas knihou Levandulová dáma! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Levandulová dáma a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Levandule: symbol čistoty, svěžesti a rozumu. Ne právě náhodou voní a bují na Kerstinině zahradě. Kerstin má široké a čisté srdce, stará se o každého člověka a o každé zvíře ve svém okolí, utěšuje, napravuje, a nebojí se problémů, které jí to občas přinese. Náhle, s jejími čtyřicátými narozeninami, se však její svět zbortí. Jasně vidí, jak ji její okolí zneužívá. Aby se zbavila všech trápení, starostí a domnělých povinností, ulétá za Atlantik. V Kanadě, na břehu Huronského jezera, začíná zvolna chápat, že každý z nás si vytváří vlastní svět a vlastní realitu a sám formuje svůj život.

NÁZEV SOUBORU: Levandulová dáma.pdf

AUTOR: Dagmar Seifertová

ISBN: 807214765X

VELIKOST SOUBORU: 7,77 MB

STÁHNOUT ČÍST

Milujeme levanduli a oslíky. Jak jsme tvořili antibakteriální gel . Povídání o tom, jak se trefit s vývojem nového produktu do doby, kdy se svět obrací vzhůru nohama.

Dětský kostým Levandulová dáma. Součástí kostýmu jsou šaty a čelenka. Mohlo by Vás zajímat. Dětský kostým Indiánka. skladem. od 760,00 K ...

SOUVISEJÍCÍ KNIHY