Po nejkrásnějších místech Čech, Moravy a Slezska

Interdrought2020.com Po nejkrásnějších místech Čech, Moravy a Slezska Image
Hledáte knihu Po nejkrásnějších místech Čech, Moravy a Slezska? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2007 a autorem je Zdeněk Knápek? Přečtěte si knihy online na našem webu interdrought2020.com
Popisovaná místa jsou seřazena podle okresů. Pokud pojedete do kteréhokoliv kraje a okresu v ČR, okamžitě budete vědět o všech nejdůležitějších památkách a místech atraktivních pro turisty, snadno naplánujete jejich společnou návštěvu a nic vám neunikne. V knize naleznete základní informace důležité pro každého turistu, který chce navštívit nejkrásnější a historicky nejzajímavější místa v České republice. Je zde více než 1000 hesel věnovaných našim hradům a zámkům, včetně zřícenin, klášterům, muzeím i galeriím, městským památkovým rezervacím, rozhlednám, skanzenům, lázním, větrným mlýnům, zoologickým zahradám, keltským oppidům, pravěkým hradištím a mohylám, menhirům, zoologickým zahradám, jeskyním, propastem i chráněným krajinným oblastem a národním parkům. U každého hesla je stručný popis jeho historie a návod, jak se k němu dostat. U objektů, do kterých se platí vstupné, je uvedena i jeho výše, otevírací doba po celý rok, kontaktní adresa, telefon, popřípadě e-mail a internetové stránky, a nechybí ani informace o nejbližších turisticky atraktivních lokalitách.

NÁZEV SOUBORU: Po nejkrásnějších místech Čech, Moravy a Slezska.pdf

AUTOR: Zdeněk Knápek

ISBN: 8073460793

VELIKOST SOUBORU: 5,61 MB

STÁHNOUT ČÍST

Knihu Průvodce po nejkrásnějších místech Čech, Mora... z roku 2002 si můžete vyzvednout ve výdejně v Praze - Holešovicích, nebo ji pošleme přímo k vám.

Kniha Po nejkrásnějších místech Čech, Moravy a Slezska(Zdeněk Knápek; Petr Dvořáček) za skvělou cenu v internetovém knihkupectví moja-kniha.cz. Objevte i další knihy nejlevnější na internetu.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY