Smrtící zkouška

Interdrought2020.com Smrtící zkouška Image
Hledáte knihu Smrtící zkouška? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2008 a autorem je Dick Francis? Přečtěte si knihy online na našem webu interdrought2020.com
Detektivní příběh z dostihového prostředíFrancisův „neanglický“ příběh se odehrává v Moskvě krátce před zahájením olympijských her – Randall Drew, bývalý žokej, se vydává do dějiště olympiády, aby překazil plány neznámých zločinců, od nichž hrozí nebezpečí členu královské rodiny, který se účastní olympijských jezdeckých závodů.Další z řady detektivních příběhů Dicka Francise z prostředí dostihového sportu je určen všem milovníkům Francisovy tvorby, stejně jako všem příznivcům dostihového sportu a všem čtenářům kvalitní detektivky. Kniha vychází v překladu Jaroslavy Moserové.

NÁZEV SOUBORU: Smrtící zkouška.pdf

AUTOR: Dick Francis

ISBN: 807033861X

VELIKOST SOUBORU: 2,99 MB

STÁHNOUT ČÍST

Inzerát Smrtící zkouška. v okrese Brno-město, cena 30Kč, od matesalice na Sbazar.cz. Popis: Vydalo nakl. Olympia v r. 1997, první vydání, brožovaná, výborný stav. + 56 Kč poštovné, platba pouze předem, zašlu doporučeně (pouze v rámci ČR). Na dobírku neposílám, nikam k předání nevozím.

Smrtící zkouška. Kdo napsal knihu Smrtící zkouška? Autorem je Dick Francis. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY