Smrtící zkouška

Interdrought2020.com Smrtící zkouška Image
Trávit čas knihou Smrtící zkouška! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Smrtící zkouška a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Detektivní příběh z dostihového prostředíFrancisův „neanglický“ příběh se odehrává v Moskvě krátce před zahájením olympijských her – Randall Drew, bývalý žokej, se vydává do dějiště olympiády, aby překazil plány neznámých zločinců, od nichž hrozí nebezpečí členu královské rodiny, který se účastní olympijských jezdeckých závodů.Další z řady detektivních příběhů Dicka Francise z prostředí dostihového sportu je určen všem milovníkům Francisovy tvorby, stejně jako všem příznivcům dostihového sportu a všem čtenářům kvalitní detektivky. Kniha vychází v překladu Jaroslavy Moserové.

NÁZEV SOUBORU: Smrtící zkouška.pdf

AUTOR: Dick Francis

ISBN: 807033861X

VELIKOST SOUBORU: 4,62 MB

STÁHNOUT ČÍST

Dům knihy.cz > Knihy > Beletrie > Smrtící zkouška. Akce Skladacky-puzzle-akce Akce Dětské knihy se slevou Akce Superman za supercenu! Smrtící zkouška. FRANCIS Dick. Info: Euromedia Group - Knižní klub, 2014 (3., zde 1.) - váz., 208 str.

Kupte knihu Smrtící zkouška od Dick Francis na Martinus.cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 %

SOUVISEJÍCÍ KNIHY