Tao sexu

Interdrought2020.com Tao sexu Image
Trávit čas knihou Tao sexu! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Tao sexu a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Kurasova třináctá kniha Tao sexu opět svědčí o široké paletě autorových zájmů a námětů. S obvyklým humorem, spikleneckým pomrkáváním na znalce a laskavou shovívavostí k neznalcům zábavně, srozumitelně a svižně nastiňuje obnovování tradic staročínských taoistických sexuálních technik a taoistické životní filozofie. Proplétá je anekdotami ze staré Číny a z nedávné Hané, kde se určité formy taoistického sexu bezděky pěstovaly za dob hlubokého komunismu.

NÁZEV SOUBORU: Tao sexu.pdf

AUTOR: Benjamin Kuras

ISBN: 8072811789

VELIKOST SOUBORU: 10,83 MB

STÁHNOUT ČÍST

Ovšem jeho pojetí tao sexu v sobě prolíná východní vznešenost se zemitou, svéráznou hanáckou životní moudrostí. Filozofická pojednání doplňují praktické popisy principů tao sexu - ukázky sexuálních praktik a poloh; rady, jak mají muži milovat ženu, ale také taoistické anekdoty a popisy zkušeností mužů z Hané.

Kupte knihu Tao sexu od Benjamin Kuras na Martinus.cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 %

SOUVISEJÍCÍ KNIHY