Pozor, pusa!

Interdrought2020.com Pozor, pusa! Image
Pozor, pusa! je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Henriette Wich. Přečtěte si s námi knihu Pozor, pusa! na interdrought2020.com
Blíži sa deň zaľúbených a Kim, Franci a Máriu naplno zamestnáva láska: Stane sa už konečne niečo medzi Kim a Michim? No keď sa v škole objaví inzerát, ktorý hľadá hlavných predstaviteľov do valentínskej foto-lovestory, veci sa dajú rýchlo do pohybu. A navyše je na obzore nový prípad... Popri napínavej detektívnej práci však musia kamarátky obstáť i v dobrodružstve zvanom priateľstvo. Zladiť odlišné názory nie je vôbec jednoduché, ale detektívny klub Troch pátračiek túto výzvu šikovne zvládne a ako vždy sa z nich stane neporaziteľný tím!

NÁZEV SOUBORU: Pozor, pusa!.pdf

AUTOR: Henriette Wich

ISBN: 9788056600986

VELIKOST SOUBORU: 1,57 MB

STÁHNOUT ČÍST

Adresa: Nová Ves u Světlé 69, Světlá nad Sázavou, 58291. Firma se nachází v areálu Dotex. Najdete nás ve třetím patře s možností výtahu.

Pozor, pusa . Kniha: Henriette Wich: Pozor, pusaTři holky na stopě Den svatého Valentýna se blíží a Kim, Franzisku a Marii plně zaměstnává láska. Stane se už konečně něco mezi Kim a Michim? A když se ve škole objeví inzerát, že se hledají hlavní představitelé do jedné foto-love-story, dostane to teprvre ty správné obrátky.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY