Svatební zvony

Interdrought2020.com Svatební zvony Image
Svatební zvony je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Devan Sipher. Přečtěte si s námi knihu Svatební zvony na interdrought2020.com
Romantika nevymřela a romantičtí muži existují! Hlavní hrdina příběhu Gavin Greene stejně jako jeho autor Devan Sipher píše do novin o svatbách a přitom sám hledá lásku. Jeho pocit osamění prohlubuje skutečnost, že se ve svém povolání setkává se samými šťastnými páry. Všechno se změní na Nový rok, když se seznámí s Melindou, která píše cestopisy a vyznačuje se dobrodružnou povahou. Zdá se, že konečně našel dívku svých snů, ale náhle je Melinda pryč. Gavin ji všude hledá a zažívá přitom neuvěřitelné příhody, které popisuje s pravým newyorským smyslem pro humor. Vydrží mu vtip, i když zjistí, že jsou i horší věci než svou vyvolenou ztratit?

NÁZEV SOUBORU: Svatební zvony.pdf

AUTOR: Devan Sipher

ISBN: 9788073846015

VELIKOST SOUBORU: 10,85 MB

STÁHNOUT ČÍST

G D Nezazvoní nikdy zvony zlatý A A7 D na tý svatbě mý a svatbě tvý. 2. Teď prožívám tu nejhorší chvíli o který přemýšlím tolik dní. Přede mnou je náš kostelík bílý a v něm tvoje šaty svatební. R: 3.

V dálce už slyšíte svatební zvony a záměrně se začínáte stresovat, co vše musíte zařídit. Protože svůj den chcete mít dokonalý. No ale k tomu stres rozhodně nepatří. Na ten zapomeňte. Pomůžeme vám, předáme vám pár cenných rad a tipů, aby vše dopadlo tak, jak má a vy měli tu nejkrásnější svatbu široko daleko.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY