Maroko

Interdrought2020.com Maroko Image
Trávit čas knihou Maroko! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Maroko a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Naše vydavatelství pro vás ve spolupráci se světoznámým nakladatelstvím National Geographic připravilo jedinečného turistického průvodce Marokem. Vyniká kvalitou, praktičností, vkusným designem a stovkami unikátních fotografií. V průvodci naleznete podrobné informace o historii, geografii a kultuře Maroka, podrobné popisy pozoruhodných lokalit a tipy na zajímavé procházky či projížďky zakreslené na mapách.

NÁZEV SOUBORU: Maroko.pdf

AUTOR: Carole Frenchová

ISBN: 9788026400707

VELIKOST SOUBORU: 6,10 MB

STÁHNOUT ČÍST

Maroko patří k nejkrásnějším, nejpřívětivějším a nejotevřenějším zemím arabského světa. Navzájem se zde proplétají tři kultury - evropská, africká a arabská. Pozoruhodná země plná barev, prosycená vůní vynikající kuchyně, vás uchvátí natolik, že návrat do ní bude pro vás samozřejmostí.

Marokko ([maˈrɔko], arabisch المغرب al-Maghrib, DMG al-Maġrib, marokkanisches Tamazight ⵍⵎⴰⵖⵔⵉⴱ Elmaɣrib / ⵎⵓⵕⵕⴰⴽⵓⵛ Muṛṛakuc), offiziell Königreich Marokko (arabisch المملكة المغربية, DMG al-Mamlaka al-Maġribiyya), ist ein Staat im Nordwesten Afrikas.Er ist durch die Straße von Gibraltar vom europäischen Kontinent getrennt.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY