Vorova Hra

Interdrought2020.com Vorova Hra Image
Trávit čas knihou Vorova Hra! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Vorova Hra a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Jeho první přidělení ho však zaskočí. S postem vrchního meteorologického důstojníka ve výcvikovém táboře pěchoty kdesi na Kyrilském ostrově není příliš spokojen. Nemá však na výběr a tak se vydává na cestu za polární kruh, kde si při první příležitosti znepřátelí velitele základny. Znovu a znovu musí dokazovat, že i přes své tělesné postižení může být skvělým důstojníkem. Pak se však stane něco neočekávaného a další dobrodružství mladého šlechtice začínají... I druhý díl ságy ze světa Vorkosiganů jedné z nejpopulárnějších amerických spisovatelek je plný dramatických zvratů a hříček, které jen dokazují mistrovský a čtivý styl autorky.

NÁZEV SOUBORU: Vorova Hra.pdf

AUTOR: Lois McMaster Bujoldová

ISBN: 0

VELIKOST SOUBORU: 7,32 MB

STÁHNOUT ČÍST

Vorova hra - Dobdrodružství Milese Vorkos. Beletrie pro děti do 10 let Zásilka z Knihozemě Beletrie pro děti nad 10 let Pohádky Dětská dobrodružství Sci-fi a fantasy pro děti Dívčí knihy Knihy pro nejmenší Komiksy pro děti Básně, říkanky a písničky

Kupte nebo prodejte knihu Dobrodružství Milese Vorkosigana v online antikvariátu TrhKnih.cz

SOUVISEJÍCÍ KNIHY