Právo informačních a telekomunikačních systémů

Interdrought2020.com Právo informačních a telekomunikačních systémů Image
Trávit čas knihou Právo informačních a telekomunikačních systémů! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Právo informačních a telekomunikačních systémů a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Již druhé vydání úspěšné monografie věnované právní problematice související s informačními systémy, včetně ochrany osobnosti a ochrany osobních údajů. Kniha reaguje též na pronikání internetu do soukromoprávních i veřejnoprávních vztahů a neopomíná ani nejaktuálnější témata jako jsou elektronické dokumenty, elektronický podpis a obchodování na internetu. Reflektovány jsou také poslední změny české legislativy, které mají vliv na tvorbu a užívání informačních systémů.

NÁZEV SOUBORU: Právo informačních a telekomunikačních systémů.pdf

AUTOR: Vladimír Smejkal

ISBN: 8071797650

VELIKOST SOUBORU: 8,17 MB

STÁHNOUT ČÍST

Právo informačních a telekomunikačních systémů / Autor: Smejkal, Vladimír Vydáno: (2001) Právo informačních technologií / Autor: Polčák, Radim, 1978- Vydáno: (2018)

Kupte knihu Právo informačních a telekomunikačních systémů od Vladimír Smejkal a kol. na Martinus.cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 %

SOUVISEJÍCÍ KNIHY