Právo informačních a telekomunikačních systémů

Interdrought2020.com Právo informačních a telekomunikačních systémů Image
Trávit čas knihou Právo informačních a telekomunikačních systémů! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Právo informačních a telekomunikačních systémů a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Již druhé vydání úspěšné monografie věnované právní problematice související s informačními systémy, včetně ochrany osobnosti a ochrany osobních údajů. Kniha reaguje též na pronikání internetu do soukromoprávních i veřejnoprávních vztahů a neopomíná ani nejaktuálnější témata jako jsou elektronické dokumenty, elektronický podpis a obchodování na internetu. Reflektovány jsou také poslední změny české legislativy, které mají vliv na tvorbu a užívání informačních systémů.

NÁZEV SOUBORU: Právo informačních a telekomunikačních systémů.pdf

AUTOR: Vladimír Smejkal

ISBN: 8071797650

VELIKOST SOUBORU: 10,43 MB

STÁHNOUT ČÍST

Kniha: Právo informačních a telekomunikačních systémů 2.VYDANIE Autor: Vladimír Smejkal Již druhé vydání úspěšné monografie věnované právní problematice související s informačními systémy, včetně ochrany osobnosti a ochrany osobních údajů.

Právo informačních a komunikačních technologií (ICT) návrhy, připomínkování a projednání veškerých smluv v oblasti informačních komunikačních technologií (software, hardware, služby) smluvní zajištění a další právní podpora při vývoji a implementaci ICT systémů a technologií

SOUVISEJÍCÍ KNIHY