Satanské rituály

Interdrought2020.com Satanské rituály Image
Trávit čas knihou Satanské rituály! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Satanské rituály a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Samostatná příloha Satanské bibleKniha pro všechny, kdo by rádi poznali, jak vypadá magie, a zakusili působení skrytých temných sil. Najdou zde podrobnosti umožňující najít odpovědi na mnoho otázek jako: Je magie skutečná? Lze ji k něčemu použít? Se Satanskými rituály mohou začít svou hledačskou cestu poučeni i o historických kořenech temné magie.

NÁZEV SOUBORU: Satanské rituály.pdf

AUTOR: Anton Szandor LaVey

ISBN: 9788073842918

VELIKOST SOUBORU: 1,77 MB

STÁHNOUT ČÍST

Mezi ty nejznámější patří Satanská Bible a Satanské rituály. Z českých satanistů tuto nauku rozšířili a do hloubky propracovali především hudebník, spisovatel a filosof Jiří Big Boss Valter. Zakladatel Československé církve Satanovy. Další je Mistr Pavel Brndiar - Tau-Paulus (f.

Manžele z Texasu věznili 21 let za údajné satanské rituály na dětech, teď dostanou 75 miliónů Kellerovi byli odsouzeni v roce 1992 na základě toho, že tříletá dívenka a další děti líčily satanistické rituály, jež měli manželé provádět ve školce, kterou provozovali.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY