Satanské rituály

Interdrought2020.com Satanské rituály Image
Satanské rituály je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Anton Szandor LaVey. Přečtěte si s námi knihu Satanské rituály na interdrought2020.com
Samostatná příloha Satanské bibleKniha pro všechny, kdo by rádi poznali, jak vypadá magie, a zakusili působení skrytých temných sil. Najdou zde podrobnosti umožňující najít odpovědi na mnoho otázek jako: Je magie skutečná? Lze ji k něčemu použít? Se Satanskými rituály mohou začít svou hledačskou cestu poučeni i o historických kořenech temné magie.

NÁZEV SOUBORU: Satanské rituály.pdf

AUTOR: Anton Szandor LaVey

ISBN: 9788073842918

VELIKOST SOUBORU: 4,86 MB

STÁHNOUT ČÍST

Úvod » ritualy » Satanistický rituál 1. Satanistický rituál 1. 17. 3. 2009. Místo vhodné k vykonání magické invokace: Na obřadních shromaždištích církve. V otevřené krajině na odlehlém a opuštěném místě. U kamenné mohyly či oltáře.

Satanské rituály tedy nejsou hodnotným zdrojem objektivních informací o templářích, jezídech či ruských heretických sektách a slovanském pohanství - coby odborná kniha by Satanské rituály jednoznačně propadly. Jako soubor působivých „pohádek" jsou však satanistovi cennou inspirací pro subjektivní svět prožitků.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY