Život s kamerou i bez ní

Interdrought2020.com Život s kamerou i bez ní Image
Trávit čas knihou Život s kamerou i bez ní! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Život s kamerou i bez ní a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Druhé a rozšířené vydání knihy Život s kamerou i bez ní je čtivou poctou české kameramanské škole. V roce 2004 získala literární Cenu E. E. Kische. Přináší veselé i smutné, nejen osobní, zážitky kameramana Josefa Hanuše (dnes prezidenta Asociace českých kameramanů) spolu s desítkami fotografií z filmového prostředí. Kniha Josefa Hanuše a Zdeňka Smíška (novinář a spoluautor i knihy Rozhovor ? Bára Basiková) je vyprávěním o práci v barrandovských ateliérech a přináší i historky, které obohacují knihu o lidský rozměr českých filmových umělců (od Adiny Mandlové po Vlastimila Brodského a další), aniž by se autoři uchylovali k podbízivosti. Josef Hanuš samozřejmě vzpomíná i na svého otce, legendárního kameramana Václava Hanuše, na jehož činnost sám navázal v poválečném českém filmu. Diváci i čtenáři si jistě rádi připomenou filmy jako byla husitská trilogie, Dáma na kolejích nebo spolupráce se Zdeňkem Troškou na snímcích Slunce , Seno... Už v prvním vydání knihy Josef Hanuš poznamenává, že zdaleka nestihl vzpomenout všechny zážitky a navíc při jeho vitalitě přicházejí další. Kmotrem prvního vydání byl tehdejší ministr kultury Pavel Dostál a herec Jiří Bartoška. Pozornost křtu věnoval tisk i rozhlas.

NÁZEV SOUBORU: Život s kamerou i bez ní.pdf

AUTOR: Josef Hanuš

ISBN: 8086546497

VELIKOST SOUBORU: 2,25 MB

STÁHNOUT ČÍST

Úvod > Nové knihy > Populárně naučná pro dospělé > Umění > Film > Zdeněk Smíšek; Josef Hanuš - Život s kamerou i bez ní Nové knihy.

Kniha Život s kamerou i bez ní(Smíšek, Hanuš) za skvelú cenu v internetovom kníhkupectve moja-kniha.sk. Objavte aj ďalšie knihy najlacnejšie na internete. +421 907 989 588 (po-pia: 09:00-15:00)

SOUVISEJÍCÍ KNIHY