Tak sa to stalo

Interdrought2020.com Tak sa to stalo Image
Trávit čas knihou Tak sa to stalo! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Tak sa to stalo a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Sára, jej najlepšia priateľka Nikol a magic mama spoločne podniknú dobrodružnú dovolenku do Maroka k maminej priateľke Elvíre, kde zažijú mnoho príhod. Po ich návrate domov sa zdá, že je všetko tak, ako si Sára vždy želala. Milujúci manžel Michal, dom, práca, ktorá ju baví, písanie kníh a dieťatko na ceste. Jedného zimného dňa však príde v Sárinom živote k nečakanému zlomu, ktorý ju posunie úplne inam, kam plánovala a svoj život musí uchopiť pevne do svojich rúk. V románe nechýbajú chutné a magické kulinárske recepty s úsmevnými názvami, Sárina cesta do čarovného Toskánska, láska, priateľstvo ale i mnoho úsmevných príhod. Román Tak sa to stalo je voľným pokračovaním úspešného debutu autorky Tak som to chcela.

NÁZEV SOUBORU: Tak sa to stalo.pdf

AUTOR: Erika Hornáková

ISBN: 9788081144370

VELIKOST SOUBORU: 3,87 MB

STÁHNOUT ČÍST

A toto sa stalo mne, mne, čo si o sebe myslí, že je náležite opatrná a predvídavá! Keď som to neskôr, už ako veselú historku napísala dcére, dostalo sa mi vážneho upozornenia a varovania v podobe vety, červene napísanej veľkými písmenami „ Mami, nikdy neodchádzaj od otvoreného ohňa!"

Všechny informace o produktu Kniha Tak sa to stalo, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Tak sa to stalo.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY