Džungle

Interdrought2020.com Džungle Image
Trávit čas knihou Džungle! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Džungle a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Knížka Džungle děti provede nejzajímavějšími tropickými pralesy planety a představí jim jejich zvířecí obyvatele. Malí přírodovědci tak zjistí, že ačkoli džungle v různých koutech světa možná vypadá na první pohled podobně, ve skutečnosti je každá z nich jedinečná a plná zajímavých zvířat, jaká jinde nenajdou.

NÁZEV SOUBORU: Džungle.pdf

AUTOR: none

ISBN: 9788025511589

VELIKOST SOUBORU: 7,85 MB

STÁHNOUT ČÍST

Prolézačka Džungle Little Tikes 440D Prolézačka Džungle přírodní se skluzavkou dětem nabízí spoustu zábavy na mnoho hodin. dlouhá zvlněná skluzavka síť, po které se dá lézt otvor u země spojuje jednu hrací část s druhou tajný vchod více výškových úrovní 2 terasy určeno pro domácí využití Hračky na zahradu značky Little Tikes vynikají vysokou kvalitou ...

Džungle se nedá zkrotit a trestá každého, kdo nechce žít podle jejích zákonů. Přesto i dnes jsou kmeny a národy, které ovládají tajemství přežití v tomto divokém světě. Pokrývají jen dvě procenta povrchu naší planety. Přesto v nich žije celá polovina všech živočišných a rostlinných druhů.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY