Dalí a ja

Interdrought2020.com Dalí a ja Image
Dalí a ja je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Stan Lauryssens. Přečtěte si s námi knihu Dalí a ja na interdrought2020.com
Belgický obchodník s umením Stan Lauryssens zarobil milióny na modernom umení. Pritom predával len diela jediného umelca: španielskeho surrealistického maliara Salvadora Dalího. Bizarné maliarove diela boli zaujímavé pre novozbohatlíkov, investorov a obchodníkov, ktorí tak prepierali špinavé peniaze. Stanovi to neprekážalo. Práce, ktoré predával, získaval z pochybných zdrojov. Veľmi rýchlo však zistil, že tým najpochybnejším a najtienistejším zdrojom bol práve sám Dalí. Posadnutosť všemocným dolárom dohnala maliara k tomu, že sa zapojil do falšovania vlastných diel. Čím dlhšie Lauryssens Dalího predával, tým viac spoznával umelcove vnútorné inšpirácie, jeho extravagantný životný štýl. Napokon sa rozhodol Dalího bizarný životný príbeh priblížiť všetkým fanúšikom španielskeho surrealistického génia cez optiku vlastnej autobiografie.

NÁZEV SOUBORU: Dalí a ja.pdf

AUTOR: Stan Lauryssens

ISBN: 8080892067

VELIKOST SOUBORU: 2,82 MB

STÁHNOUT ČÍST

Narodna Muzika 2020-2021 ♫ Novi Hitovi 2020-2021 (Najbolje Narodne Pesme) - Duration: 1:26:58. BGM Music 239,984 views

No ja som na základnej a strednej veľa času na písanie nemala. Najviac ho bolo na bakalárovi a potom ešte trištvrte roka, kým som bola nezamestnaná. Napriek tomu by som aj ja poradila svojmu mladšiemu ja písať viac. O mojom mladšom ja verzus staršom ja som vytvorila celé dialógy, v tejto poviedke stvárňujem obe postavy.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY