Monster High: Dokresľovačky

Interdrought2020.com Monster High: Dokresľovačky Image
Trávit čas knihou Monster High: Dokresľovačky! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Monster High: Dokresľovačky a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Diva s božským hlasom Operetta spoločne s roztopašnou vlčou slečinkou Howleen majú pre vás poriadnu porciu zábavy! Poznáte ich obľúbený štýl? Viete, ktoré doplnky nosia najradšej alebo v čom rozžiaria temné chodby Monster High? Prebuďte svojho módneho ducha a pomôžte obľúbeným príšerkám, aby vypadali smrteľne dobre. A nezabudnite na parádne samolepky, ktoré nájdete vnútri!

NÁZEV SOUBORU: Monster High: Dokresľovačky.pdf

AUTOR: none

ISBN: 8594063855834

VELIKOST SOUBORU: 7,92 MB

STÁHNOUT ČÍST

Je tam samozrejme aj prerozprávaný príbeh, k tomu profily všetkých zvieratiek, puzzle skladačka, dokresľovačky a vyfarbovačky, maznáčikovská osemsmerovka, alebo aj test, ktorý z maznáčikov je tvoja zvieracia spriaznená duša. ... Monster High ap.? V tejto novej sérii si prídu na svoje - vyšli hneď dve knihy.

Prezri si u nás monster high a porovnaj ceny v 10.000 overených eshopoch, nakupuj najlacnejšie, najbezpečnejšie a najmúdrejšie.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY