Zaslíbená

Interdrought2020.com Zaslíbená Image
Trávit čas knihou Zaslíbená! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Zaslíbená a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
První díl série od autorky světového bestselleru SelekceKdyž se král Jameson veřejně vyzná ze svých citů k lady Hollis Briteové, Hollis to překvapí – a nadchne. Koneckonců vyrůstala na zámku Keresken a odjakživa soupeřila s dalšímišlechtickými dcerkami o královu pozornost. Získat si jeho srdce, to je splněný sen. Ale Hollis si brzy uvědomí, že zamilovat se do krále a stát se královnou možná není ten šťastný konec, který si představovala. A když se setká s neurozeným cizincem, který má záhadnou schopnost nahlédnout přímo do jejího srdce, pochopí, že budoucnost, po které opravdu touží, je úplně jiná, než by ji kdy napadlo.

NÁZEV SOUBORU: Zaslíbená.pdf

AUTOR: Kiera Cass

ISBN: 9788075449931

VELIKOST SOUBORU: 1,92 MB

STÁHNOUT ČÍST

Kniha Zaslíbená Přidat komentář. KaytlinLola. 1 04. května. Je to neco uplne jineho nez ostatni knizky trochu mi pripomina 50 odstinu ale presto je uzasna ...

Zklamání. Jako čekala jsem od té knihy fakt hodně, protože Selekce mě bavila. Ale tohle mi přišlo jako chabá napodobenina Selekce. První pořádná akce začala skoro ke konci knihy!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY