Lidé a čas pro 4. a 5. ročník ZŠ

Interdrought2020.com Lidé a čas pro 4. a 5. ročník ZŠ Image
Trávit čas knihou Lidé a čas pro 4. a 5. ročník ZŠ! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Lidé a čas pro 4. a 5. ročník ZŠ a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Přehledně členěná učebnice zprostředkovává v tematicky řazených kapitolách dějepisné učivo. Získávané vědomosti a dovednosti jsou zřetelně strukturovány grafickým rozložením učebnice: rozšiřující učivo uváděné především na boční barevné liště vede žáky k hlubšímu zájmu o probíranou problematiku cestou samostatné i skupinové práce i upozorňováním na alternativní zdroje informací (akcentovány jsou moderní informační média, především internet). Učebnice Lidé a čas pro 4. a 5. ročník ZŠ je doprovázena vkusnými ilustracemi i bohatým fotografickým materiálem.

NÁZEV SOUBORU: Lidé a čas pro 4. a 5. ročník ZŠ.pdf

AUTOR: Hana Mikulenková

ISBN: 9788072302253

VELIKOST SOUBORU: 8,97 MB

STÁHNOUT ČÍST

Kupte knihu Lidé a čas pracovní sešit pro 4. a 5. ročník ZŠ (Hana Mikulenková) s 3 % slevou za 49 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů.

Objednávejte knihu Lidé a čas pracovní sešit pro 4. a 5. ročník ZŠ v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků

SOUVISEJÍCÍ KNIHY