Mluvte francouzsky!

Interdrought2020.com Mluvte francouzsky! Image
Hledáte knihu Mluvte francouzsky!? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2009 a autorem je Tomáš Cidlina? Přečtěte si knihy online na našem webu interdrought2020.com
Konverzační příručka a cvičebnice v jednom je určena pro mírně pokročilé studenty francouzštiny, kteří si chtějí rozšířit slovní zásobu, konverzační a jazykové dovednosti. Velká pozornost je věnována také rozvoji poslechových schopností. Ve dvanácti lekcích se seznámíte s nejdůležitějšími konverzačními tématy a reálnými situacemi. V každé lekci najdete slovní zásobu k danému tématu, fráze, jazykové tipy a rady. Slovní zásoba i fráze čerpají ze současného jazyka, a tak si můžete být jisti, že se učíte výrazy, které se skutečně v běžné řeči používají. Řada zábavných dialogů přispěje k osvojení a upevnění nové slovní zásoby. Kromě toho se pomocí českého překladu rozhovorů můžete snadno naučit další užitečné výrazy. Cvičení na konci každé lekce pomohou ověřit, jestli jste zvládli probranou látku a jestli jste schopni čelit reálným situacím ve francouzsky mluvícím prostředí. Řešení cvičení a přepisy nahrávek najdete v každé lekci hned za cvičeními. Do textů učebnice jsou nenásilnou formou zapracovány francouzské reálie. Slovíčka, fráze i dialogy najdete také na doprovodném CD, které namluvili rodilí Francouzi. Je sestaveno tak, aby se dalo použít, i když zrovna nemáte po ruce učebnici: ke každému francouzskému slovu či frázi si hned poslechnete český překlad, a tak si slovní zásobu a správnou výslovnost osvojíte rychleji. Mluvit francouzsky je snadné, jen k tomu potřebujete správného pomocníka!

NÁZEV SOUBORU: Mluvte francouzsky!.pdf

AUTOR: Tomáš Cidlina

ISBN: 9788025121436

VELIKOST SOUBORU: 1,45 MB

STÁHNOUT ČÍST

Z francouzštiny pochází velká část mezinárodních slov - až 70% slov v dnešní angličtině má francouzský (a zprostředkovaně přes francouzštinu vlastně latinský) původ.

Všechny informace o produktu Kniha Mluvte francouzsky!, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Mluvte francouzsky!.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY