Princip stínu (s meditačním CD)

Interdrought2020.com Princip stínu (s meditačním CD) Image
Trávit čas knihou Princip stínu (s meditačním CD)! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Princip stínu (s meditačním CD) a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Podle učení C.G. Junga je stínem naše podvědomí – ta část osobnosti, jíž bychom nejraději nebyli, ale kterou se nakonec stát musíme, chceme-li být celiství. Náš stín, tedy naše „temná stránka“, je nám protivná, ale zároveň nás přitahuje. Je vlastně naším pokladem, obohacuje nás tak, jako máloco jiného. Dr. Dahlke nám ukazuje, jak náš stín vypátrat a jak se s ním konfrontovat, abychom ho nakonec mohli přijmout, integrovat do své osobnosti a možná dokonce i začít milovat.Součástí publikace je audio CD Práce se stínem s 16 léčebnými meditačními cvičeními vytvořenými dr. Dahlkem.

NÁZEV SOUBORU: Princip stínu (s meditačním CD).pdf

AUTOR: Ruediger Dahlke

ISBN: 9788026403555

VELIKOST SOUBORU: 5,85 MB

STÁHNOUT ČÍST

Princip stínu + CD. Smíření s naší temnou stránkou - Ruediger Dahlke - CPress. Popis Podle učení Carla Gustava Junga je stínem naše podvědomí. Je to ta osobnost, jíž bychom nejraději nebyli, ale kterou se nakonec stát musíme, chceme-li být celiství. Svůj stín, tedy svou „te...

Cpress Princip stínu + CD: Smíření s naší temnou stránkou s mediačním CD (978-80-264-0355-5) Podle učení C.G. Junga je stínem naše podvědomí - ta část osobnosti, jíž bychom nejraději nebyli, ale kterou se nakonec stát musíme, chceme-li být celiství.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY