Hľadanie novej reality

Interdrought2020.com Hľadanie novej reality Image
Trávit čas knihou Hľadanie novej reality! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Hľadanie novej reality a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Dynamický rozvoj robotických technológií, umelej inteligencie, vlastnej výroby i spotreby mení všetky úrovne fungovania spoločnosti. Čo nás čaká za bránami dneška a ako sa pripraviť na „novú realitu“? Publikácia Hľadanie novej reality ponúka netradičný dvojdimenzionálny pohľad nielen na ekonómiu, ale aj spoločnosť ako celok. Kým v prvých štyroch kapitolách autori rozoberajú problematiku komplexnosti a parciálnosti vzťahu univerza, človeka, zeme a času, druhá časť publikácie je venovaná novým prístupom k chápaniu niektorých ekonomických fenoménov ako polarizácia spoločnosti, problematika hrubého domáceho produktu či procesy transformácie finančného sektora. Publikácia je výzvou k zamysleniu a zároveň novým pohľadom na zložitosť dneška i nádheru budúcnosti.

NÁZEV SOUBORU: Hľadanie novej reality.pdf

AUTOR: Iveta Pauhofová

ISBN: 9788081689437

VELIKOST SOUBORU: 1,76 MB

STÁHNOUT ČÍST

Reality Trnavský kraj od realitiek aj od súkromných osôb. Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach ... Uložiť hľadanie. ... Z poverenia majiteľa predávame kompletne zariadený 4 izbový dvojpodlažbý RD v novej a tichej lokalite Kolónia - Galanta, na pozemku o rozlohe 500 m2.

0,00 kč 0 ks zboží . ekonomickÁ literatura; doporučujeme; pŘipravujeme; rekodifikace; prÁvnickÁ literatura

SOUVISEJÍCÍ KNIHY