Hudba - Kompletní obrazové dějiny

Interdrought2020.com Hudba - Kompletní obrazové dějiny Image
Trávit čas knihou Hudba - Kompletní obrazové dějiny! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Hudba - Kompletní obrazové dějiny a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Hudba je encyklopedie, jaká tady ještě nebyla. V chronologickém pořádku a v doprovodu exkluzivního obrazového doprovodu představuje vývoj hudby celého světa od prehistorie až po současnost. Provází nás postupně všemi hudebními žánry, seznamuje s nezbytnou hudební teorií, uvádí známé i netradiční hudební nástroje. Zmiňuje množství skladatelů a interpretů, těm největším z nich věnuje obsáhlejší medailonky. Všichni, kdo se zajímají o hudbu ve všech jejích podobách, se mohou těšit na unikátní poznávací cestu napříč žánry a staletími. Možná se pak budou umět zaposlouchat do hudby novýma ušima.

NÁZEV SOUBORU: Hudba - Kompletní obrazové dějiny.pdf

AUTOR: none

ISBN: 9788024246529

VELIKOST SOUBORU: 6,53 MB

STÁHNOUT ČÍST

Kniha: Hudba. Kompletní obrazové dějiny. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je plně v provozu. Od 18. 5. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny otevřeny. Bližší informace naleznete zde. ...

Hudba Kompletní obrazové dějiny Zboží se již neprodává Toto zboží nadále není možné koupit. Prohlédněte si podobné produkty zde. Hudba je encyklopedie, jaká tady ještě nebyla. V chronologickém pořádku a v doprovodu exkluzivního obrazového doprovodu představuje vývoj hudby celého světa od prehistorie až po současnost.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY