Rodičovské dráhy

Interdrought2020.com Rodičovské dráhy Image
Hledáte knihu Rodičovské dráhy? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2015 a autorem je Beatrice Chromková Manea? Přečtěte si knihy online na našem webu interdrought2020.com
Kolektiv autorů z Masarykovy univerzity zpracoval komplexní sociologickou zprávu o přístupu dnešních Češek a Čechů k rodičovství. Jak se u nás v posledních dekádách změnila úroveň plodnosti? Je skutečně tak nízká, že povede k závažným důsledkům? Jak se mění její načasování a kontext? Jak se vyvíjejí odlišnosti v chování jednotlivých vzdělanostních skupin a existují v této sféře chování regionální rozdíly? Při hledání odpovědí na tyto otázky čerpali autoři převážně z ojedinělého datového zdroje, jímž je databáze narozených mezi lety 1993–2012. Longitudinální data v daném rozsahu (vyčerpávající soubor) nebyla dosud analyzována, a jejich interpretace tak skýtá nové perspektivy.

NÁZEV SOUBORU: Rodičovské dráhy.pdf

AUTOR: Beatrice Chromková Manea

ISBN: 9788021065512

VELIKOST SOUBORU: 1,12 MB

STÁHNOUT ČÍST

Všetky informácie o produkte Kniha Rodičovské dráhy, porovnanie cien z internetových obchodov, hodnotenie a recenzie Rodičovské dráhy. Rodičovské dráhy od 3,25 € - Heureka.sk Na Heureke využívame personalizáciu a cielenú reklamu.

Cesky drahy najdete a porovnáte na Srovnanicen.cz. Srovnejte ceny produktů internetových obchodů. Nově přehlednější a rychlejší.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY