Sluneční znamení

Interdrought2020.com Sluneční znamení Image
Trávit čas knihou Sluneční znamení! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Sluneční znamení a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Kniha známého českého astrologa přináší především oblíbené charakteristiky jednotlivých slunečních znamení velmi zábavnými a přitom charakteristickými příklady ze života. Zájemcům o hlubší pohled kniha rovněž přináší základní poučení o významu jednotlivých planet a domů, osvětluje princip a smysl osobního horoskopu, a dokonce se zamýšlí nad životním úkolem každého z nás. Vše je podloženo hlubokou autorovou znalostí a dlouholetou praxí. Každý čtenář tak může dostat do ruky skvěle napsanou a čtivou příručku, která se stane branou k sebepoznání. Jako bonus vám navíc autor prozradí tajný rituál, kterým můžete změnit svůj život a splnit si svá přání. Důkazem, že funguje, je i tato kniha.

NÁZEV SOUBORU: Sluneční znamení.pdf

AUTOR: Milan Gelnar

ISBN: 9788024744469

VELIKOST SOUBORU: 9,24 MB

STÁHNOUT ČÍST

Linda Googmanová je velmi známou autorkou, vydala už spoustu knih. V této knize sluneční znamení vysvětluje postavení planet a to jak působí na jednotlivce, jaký mají vliv. To, že my sami si vybíráme čas narození aby jsme měli nejvhodnější podmínky pro život a životní cestu, kterou jsme si vybrali.

William Shakespeare byl Býk, ale zanechal tuto zprávu pro všechny ženy, které zamýšlejí začít si něco s mužem ve znamení Ryb: V záležitostech mužů je proud,který, zachycený za přílivu, vede ke štěstí; však je-li promeškán, celá plavba jejich života je odsouzena k mělčinám a strázním.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY