Vaříme hyperaktivnímu dítěti

Interdrought2020.com Vaříme hyperaktivnímu dítěti Image
Trávit čas knihou Vaříme hyperaktivnímu dítěti! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Vaříme hyperaktivnímu dítěti a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Již desítky let přibývá dětí, které způsobují svým nápadný chováním potíže jak rodičům, tak pedagogům ve školách. Celobarevná publikace je proto určena všem rodičům příliš aktivních a živých dětí. Ukáže vám rozumnou cestu, jak hyperaktivní dítě uklidnit, jak ho zbavit neúnosného napětí ... stačí mimo jiné zvolit to správné jídlo a vhodně upravit jídelníček. Autorky poskytují praktické rady a odpovědi na rozhodující otázky: Jak rozpoznám, že moje dítě je hyperaktivní, nebo hypoaktivní? Jak jednat s aktivním dítětem? Jaká výživa je pro dítě optimální? Kniha obsahuje 100 atraktivních receptů, které jistě zachutnají celé rodině. Doufáme, že v knize najdete mnoho inspirace a že vám pomůže více pochopit tuto nemoc mnoha jmen.

NÁZEV SOUBORU: Vaříme hyperaktivnímu dítěti.pdf

AUTOR: Sonja Hutter

ISBN: 8024723112

VELIKOST SOUBORU: 6,23 MB

STÁHNOUT ČÍST

Obsah a anotace knihy Vaříme hyperaktivnímu dítěti spisovatele Margrit Sulzberger. Veškeré informace o knize pro váš čtenářský deník na jednom místě.

Vaříme hyperaktivnímu dítěti : příznaky, jednání dětí a 100 receptů pro celou rodinu. Autor: Sulzberger, Margrit, Hutter, Sonja | Rok vydání: 2008 ...

SOUVISEJÍCÍ KNIHY