Denník pestúnky

Interdrought2020.com Denník pestúnky Image
Trávit čas knihou Denník pestúnky! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Denník pestúnky a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Študentka, usilujúca sa získať diplom na Newyorskej univerzite a udržať si mikroskopický bytík, sa zamestná ako pestúnka jedináčika v bohatej rodine. Rýchlo sa naučí správať tak, aby zámožná žena z Park Avenue, ktorá nepracuje, nevarí, neupratuje a nevychováva svoje dieťa, prežila krásny, bezstarostný deň. Keď sa manželstvo jej zamestnávateľov začne rúcať, pestúnka je do toho zapletená v takej miere, ktorá prekračuje ľudskú dôstojnosť a dobrý vkus. Jej postavenie v rodine sa stáva takmer nemožným poslaním udržať duševné zdravie ich štvorročného chlapčeka. Vyše deväť stresujúcich mesiacov predvádzajú zámožná manželka a pestúnka odveký tanec slušnosti a moci, pričom skúmajú hranice moderného otroctva. Denník pestúnky ironizuje spôsob, ako americké privilegované vrstvy vychovávajú svoje privilegované potomstvo. Kniha, ktorú napísali dve bývalé opatrovateľky detí, je pichľavou a zároveň komickou satirou, ktorá rúca aureolu obklopujúcu manhattanské vyššie vrstvy.

NÁZEV SOUBORU: Denník pestúnky.pdf

AUTOR: Emma McLaughlinová a Nicola Krausová

ISBN: 8055103909

VELIKOST SOUBORU: 5,76 MB

STÁHNOUT ČÍST

Denník N Minúta po minúte: Fitnescentrá otvoria až 3. júna, do zahraničia sa bude dať vycestovať na 48 hodín. Otakar Horák Astronóm: Pilotovaný let SpaceX na ISS je míľnik, očakávam rozmach vesmírneho turizmu.

Viac ... Správy. Najnovšie; Najčítanejšie; Domov; MS v hokeji 2020

SOUVISEJÍCÍ KNIHY