Dej mi své oči

Interdrought2020.com Dej mi své oči Image
Hledáte knihu Dej mi své oči? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2011 a autorem je Torsten Pettersson? Přečtěte si knihy online na našem webu interdrought2020.com
Ve švédsko-finském okrese Forshälla dojde k brutální vraždě inženýrky Gabrielly Dahlströmové, mladé inženýrky pracující v jaderné elektrárně. Případ dostane na starost inspektor Harald Lidmark. Vzápětí je veřejnost otřesena dalšími dvěma vraždami - tentokrát jsou obětmi muži. Mrtvým jsou vždy vyříznuty oči a do těla vyryto písmeno:A, M, E...Román Torstena Petterssona má neobvyklou formu - k záznamům inspektora Lindmarka se postupně připojují "hlasy" vraha, obětí i svědků, a vytvářejí tak složitou mozaikovou strukturu -, prozkoumává též komplikované a nevyzpytatelné zákruty lidské psychiky, dotýká se choulostivé otázky bezpečnosti jaderných elektráren a ve vedlejší linii sleduje bezohledný obchod s bílým masem na rusko-finské hranici.Petterssonův román, který je ukázkou nové švédsko-finské literatury, je pozoruhodný formálně, tematicky i jazykově. Ne nadarmo je Torsten Pettersson označován za "severského Umberta Eca".

NÁZEV SOUBORU: Dej mi své oči.pdf

AUTOR: Torsten Pettersson

ISBN: 9788025704301

VELIKOST SOUBORU: 4,17 MB

STÁHNOUT ČÍST

Dej mi své oči - Pettersson Torsten . Ve švédsko-finském okrese Forshälla dojde k brutální vraždě inženýrky Gabrielly Dahlströmové, mladé inženýrky pracující v jaderné elektrárně. Případ dostane na starost inspektor Harald Lidmark. Vzápětí je veřejnost otřesena dalšími dvěma vraždami - tentokrát jsou obětmi muži.

0 hodnocení Dej mi své oči 0. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. Recenze: Buďte první, kdo ji napíše. Ve švédsko-finském okrese Forshälla dojde k brutální vraždě inženýrky Gabrielly Dahlströmové, mladé inženýrky pracující v jaderné elektrárně. Případ dostane na starost inspektor Harald Lidmark.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY