Sportovní geny

Interdrought2020.com Sportovní geny Image
Hledáte knihu Sportovní geny? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2008 a autorem je Jan Cacek? Přečtěte si knihy online na našem webu interdrought2020.com
Stavba lidského těla a jeho energetické systémy vytvářejí fyziologické determinanty sportovní výkonnosti. Tu je možné regulovat vhodnými metodami vytrvalostního nebo silového tréninku. Překvapivě nezanedbatelný je však v možnostech sportovní výkonnosti podíl genetiky. Publikace Sportovní geny přináší poprvé unikátní srovnávací výzkum v dosud málo probádané oblasti „sportovní genetiky“. Srovnává anatomické rozdíly mezi bílými Evropany a Západoafričany, přináší studie o tajemství „zázračných“ Afričanů a o úspěších afrických běžců včetně studie sportovních předpokladů u ostatních populací. Kniha je doplněna srovnávacími informacemi antropometrie a fyziologie sportů a rozborem problematiky sportovního dopingu.

NÁZEV SOUBORU: Sportovní geny.pdf

AUTOR: Jan Cacek

ISBN: 9788025118733

VELIKOST SOUBORU: 6,32 MB

STÁHNOUT ČÍST

"Modely i30 N, Veloster N a i30 Fastback N mají stejné sportovní geny a sdílejí silný charakter. Jsou vybaveny sofistikovanou technikou a atraktivními stylistickými prvky," doplnil Schemera. I on je důkazem, že to Hyundai myslí vážně.

Publikace Sportovní geny přináší poprvé unikátní srovnávací výzkum v oblasti 'sportovní genetiky'. Srovnává anatomické rozdíly mezi bílými Evropany a Západoafričany, přináší studie o tajemství zázračných Afričanů a o úspěších afrických běžců včetně studie sportovních předpokladů u ostatních populací.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY