Svätý Otec František

Interdrought2020.com Svätý Otec František Image
Trávit čas knihou Svätý Otec František! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Svätý Otec František a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Kniha obsahuje príbehy zo života Svätého Otca Františka. Rozprávajú v krátkosti o svetle, ktoré priniesol ľuďom ako verný Kristov nástupca. Vie sa priblížiť veľkým i malým, trpiacim i radujúcim sa, bohatým i chudobným. Láskavo, až s prosbou, ale rozhodne pranieruje nedostatok lásky k blížnemu v dnešnom svete. Príbehy dávajú spoznať jeho všadeprítomnú lásku, súcit, vľúdnosť i humor - prosto pravdivé svedectvo kresťanského života.

NÁZEV SOUBORU: Svätý Otec František.pdf

AUTOR: Stefanie Boden

ISBN: 9788071149590

VELIKOST SOUBORU: 4,74 MB

STÁHNOUT ČÍST

V dňoch od 21. do 25. novembra sa Svätý Otec František chystá na návštevu Thajska a Japonska. Motto apoštolskej cesty do Thajského kráľovstva odkazuje na 350. výročie založenia Apoštolského misijného vikariátu Siam: „Kristovi učeníci, misionárski učeníci".

Pôstne obdobie je časom na nápravu života a priblíženie sa k Pánovi . Pokrytci sa robia dobrými a nechápu, že nikto nie je spravodlivý sám v sebe, všetci pot...

SOUVISEJÍCÍ KNIHY