Oči v srdci na dlani

Interdrought2020.com Oči v srdci na dlani Image
Hledáte knihu Oči v srdci na dlani? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2018 a autorem je Felix Boom? Přečtěte si knihy online na našem webu interdrought2020.com
Autor čtyř románů a 18 dalších knih jiných žánrů Felix Boom (vlastním jménem Pavel Skramlík) napsal na popud svého přítele básníka Aloise Marhoula svou první básnickou sbírku, v níž se věnuje milostné tématice, která v poezii nikdy nezhasla. A láska nezhasla v životě nikoho z nás. Otázkou bylo, zda ještě vůbec někdo čte poezii a má-li se vůbec psát. Boom se rozhodl, že ano, jelikož poezie – ačkoliv ji nikdy dosud nepsal – byla vždy nejsilnějším motorem jeho emocí, když byly v krizi. A poezie znovu přichází do módy... Napsal 47 básní o lásce se zajímavými pointami ve volném verši a moderním střihu bez sladkobolných banalit v duchu současného myšlení: láska stále přináší štěstí, i když bolí, hojí, zraňuje, je balastem reality a současně jejím motorem. Vnímání lásky očima, srdcem, rukama a dalšími smysly je stále fascinující jako před stoletími. Knížka je výpravná a bohatě ilustrovaná kresbami známého kreslíře a karikaturisty Emila Šourka.

NÁZEV SOUBORU: Oči v srdci na dlani.pdf

AUTOR: Felix Boom

ISBN: 9788087579534

VELIKOST SOUBORU: 3,37 MB

STÁHNOUT ČÍST

Oči v srdci na dlani Felix Boom. 188 Kč ... a proto si zvolil umělecký pseudonym, vrací Ježíše Krista na zem po více než 2000 letech v roli manažera a reportéra bulvárního deníku. Ježíš Kristus výtržník aneb Třetí zákon Felix Boom.

Všechny informace o produktu Kniha Oči v srdci na dlani - Felix Boom, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Oči v srdci na dlani - Felix Boom.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY