Ogilvy o reklamě

Interdrought2020.com Ogilvy o reklamě Image
Hledáte knihu Ogilvy o reklamě? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2007 a autorem je David Ogilvy? Přečtěte si knihy online na našem webu interdrought2020.com
Legendární kniha klasika světové reklamy je zasvěceným průvodcem oborem reklamy a reklamní tvorby. Ogilvy v ní nezapře svou "původní" profesi textaře a se svou typickou argumentační přesvědčivostí shrnuje své celoživotní zkušenosti s tím, jak dělat reklamu, která prodává. Bohatý obrazový doprovod přináší příklady úspěšných i nepovedených reklam. Překlad z angličtiny.

NÁZEV SOUBORU: Ogilvy o reklamě.pdf

AUTOR: David Ogilvy

ISBN: 8072611546

VELIKOST SOUBORU: 7,30 MB

STÁHNOUT ČÍST

Bestseller Ogilvy o reklamě přinesl cenné rady jak nováčkům, tak veteránům reklamního průmyslu a pomohl jim k jejich obchodním úspěchům. Toto kanonické dílo vzniklo již před 30 lety a od té doby se svět reklamy změnil. Miles Young jej proto aktualizuje, aby bylo užitečné i dnes.

Knižní tip - Ogilvy o reklamě v digitálním věku Miles Young David Ogilvy je jedním z nejznámějších a nejrespektovanějších businessmanů z oblasti marketingu. Bestseller Ogilvy o reklamě přinesl cenné rady jak nováčkům, tak veteránům reklamního průmyslu a pomohl jim k jejich obchodním úspěchům.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY