Zlatá oběť

Interdrought2020.com Zlatá oběť Image
Trávit čas knihou Zlatá oběť! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Zlatá oběť a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Díky několika velmi vlivným lidem, jimž zachránil život, už Lucas Davenport nepracuje pro minnesotský Státní kriminalistický úřad, ale nastoupil k federálním maršálům. Má neobyčejně široké pole působnosti, může si vybírat případy bez ohledu na jejich povahu i na to, kam ho vyšetřování zavede.A tentokrát ho přivádí do potíží, o něž není co stát. Ve městě Biloxi na jihu Mississippi kdosi vyloupí počítárnu peněz drogového kartelu. Zmizí kufry plné hotovosti a na místě zůstanou mrtvoly šesti lidí včetně šestileté dívky. Kartel si na pachatele najímá vrahy včetně „kutilské královny“, která mučí oběti nářadím. Ti pak s Davenportem soupeří o to, kdo dřív najde střelce, kteří počítárnu přepadli.Situace se rychle vyostří, až stojí navzájem všichni proti sobě: lupiči z Biloxi, nájemní vrazi i Lucas Davenport.

NÁZEV SOUBORU: Zlatá oběť.pdf

AUTOR: John Sandford

ISBN: 9788075950147

VELIKOST SOUBORU: 9,11 MB

STÁHNOUT ČÍST

Díky několika velmi vlivným lidem, jimž zachránil život, už Lucas Davenport nepracuje pro minnesotský Státní kriminalistický úřad, ale nastoupil k federálním maršálům. Má neobyčejně široké pole působnosti, může si vybírat případy bez ohledu na jejich povahu i na to, kam ...

Kupte knihu Zlatá oběť (John Sandford) s 21 % slevou za 236 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY