Cesta růžových kurýrů

Interdrought2020.com Cesta růžových kurýrů Image
Cesta růžových kurýrů je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Maxi Marysko. Přečtěte si s námi knihu Cesta růžových kurýrů na interdrought2020.com
Čechy první čtvrtina 18. století. Šéf policie císařského kancléře baron von Austenberg je pověřen pátráním po tajné organizaci, která zneklidňuje nejvyšší místa ve Vídni i v Praze. Jaké její poslání? Vynáší tajné informace z Rakouska do Anglie nebo se za její činností skrývá ještě něco jiného? Během svého pátrání se dostává do svízelných situací, vyšetřuje vraždu, účastní se soubojů, je nebezpečně raněn, setkává se svou láskou. Bojuje proti dvorským intrikám i nebezpečným zločincům…krok za krokem se dostává na stopu záhadného muže vystupujícím pod jménem Rosen.

NÁZEV SOUBORU: Cesta růžových kurýrů.pdf

AUTOR: Maxi Marysko

ISBN: 9788087835326

VELIKOST SOUBORU: 5,50 MB

STÁHNOUT ČÍST

Cesta růžových kurýrů - Maxi Marysko e-kniha . Čechy první čtvrtina 18. století. Šéf tajné policie císařského kancléře, baron von Austenberg je pověřen pátráním po tajné organizaci, která zneklidňuje nejvyšší místa ve Vídni i v Praze.

Cesta růžových kurýrů. Kdo napsal knihu Cesta růžových kurýrů? Autorem je Maxi Marysko. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY