Miluju tě, tak vypadni

Interdrought2020.com Miluju tě, tak vypadni Image
Trávit čas knihou Miluju tě, tak vypadni! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Miluju tě, tak vypadni a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
" Když jsem psala tuhle knížku, přišla jsem na spoustu věcí. Že spát s bejvalým je jako jíst shnilý maso. Že kámošky nejsou na celej život, protože se toužej zamilovat - a běda, jak se jim to povede. Že drogy jsou neškodný, dokud je nezačne brát někdo, koho máte rádi. Že gynekologové jsou lidi jako my, pokud nezačnou stalkovat vaši matku. Že žít na dluh je standard, dokud má váš otec aspoň vlastní slipy. A že sex je úžasná věc, když se nestydíte za svý přirození..."

NÁZEV SOUBORU: Miluju tě, tak vypadni.pdf

AUTOR: Michaela Patočková

ISBN: 9788087423394

VELIKOST SOUBORU: 2,53 MB

STÁHNOUT ČÍST

Harlej - Balada o tom, jak si chlapec pod vlivem měkké drogy našel děvče s nízkým IQ - Duration: 4:19. Dave95145 593,412 views

Popis: Miluju tě, tak vypadni. Když jsem psala tuhle knížku, přišla jsem na spoustu věcí. Že spát s bejvalým je jako jíst shnilý maso. Že kámošky nejsou na celej život, protože se toužej zamilovat - a běda, jak se jim to povede. Že drogy jsou neškodný, dokud je nezačne brát někdo, koho máte rádi.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY