Krkavci

Interdrought2020.com Krkavci Image
Trávit čas knihou Krkavci! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Krkavci a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
V loterii padl více než třísetmilionový jackpot a Shaw McBride a Romeo Zderko mají pocit, že se na ně usmálo štěstí. Ne že by drželi v rukou správný tiket, ale osud je v pravou chvíli zavedl do městečka, ve kterém vítězná rodina přebývá, a v Shawově hlavě se zrodil plán, jak navěky uniknout ubíjejícímu zaměstnání: Uvězní rodinu v jejím vlastním domě a vyhrožuje, že pokud neobdrží polovinu výhry, pustí se Romeo v městečku do zabíjení jejich nejbližších. Na ulici ale houstne dav zvědavců a novinářů, napětí v domě se stupňuje a události nabírají nepředvídaný směr...George Dawes Green, autor úspěšných románů Porotkyně a Šílenec, se po čtrnácti letech vrací s mrazivým thrillerem, pevně zakotveným v současném nejistém světě.George Dawes Green (1954) je americký básník, spisovatel a zakladatel sdružení The Moth, organizujícího autorská čtení a literární akce. Českému čtenáři je známý románem Porotkyně (Knižní klub, 1995), zfilmovaným s Demi Moore a Alecem Baldwinem v hlavních rolích a uváděným v ČR pod názvem Porotce; jeho druhý román The Caveman's Valentine je u nás známý z filmového zpracování nazvaného Šílenec, titulní roli v něm ztvárnil Samuel L. Jackson.

NÁZEV SOUBORU: Krkavci.pdf

AUTOR: George Dawes Green

ISBN: 9788087497616

VELIKOST SOUBORU: 8,28 MB

STÁHNOUT ČÍST

Nehoda, hřbitov, duchové. Dle zákona schválnosti, když se něco pokazí, tak se pak kazí úplně všechno. A nejinak tomu je i s příběhem hlavního hrdiny logické hry Prokletý hřbitov - Krkavčí kletba.. Základní zápletka hry sleduje noční jízdu mladého řidiče, kterému do čelního skla narazí krkavec a hlavní postava pak v leknutí s autem narazí do zdi hřbitova.

Krkavčie kosti (párové-2) sa napájajú na kosť prsnú v lopatkovej oblasti a sú to mohutne kosti (aj vďaka ním sú vtáci schopní letu)-preto ja by som označila ako správne iba možnosť A.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY