Krkavci

Interdrought2020.com Krkavci Image
Hledáte knihu Krkavci? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2012 a autorem je George Dawes Green? Přečtěte si knihy online na našem webu interdrought2020.com
V loterii padl více než třísetmilionový jackpot a Shaw McBride a Romeo Zderko mají pocit, že se na ně usmálo štěstí. Ne že by drželi v rukou správný tiket, ale osud je v pravou chvíli zavedl do městečka, ve kterém vítězná rodina přebývá, a v Shawově hlavě se zrodil plán, jak navěky uniknout ubíjejícímu zaměstnání: Uvězní rodinu v jejím vlastním domě a vyhrožuje, že pokud neobdrží polovinu výhry, pustí se Romeo v městečku do zabíjení jejich nejbližších. Na ulici ale houstne dav zvědavců a novinářů, napětí v domě se stupňuje a události nabírají nepředvídaný směr...George Dawes Green, autor úspěšných románů Porotkyně a Šílenec, se po čtrnácti letech vrací s mrazivým thrillerem, pevně zakotveným v současném nejistém světě.George Dawes Green (1954) je americký básník, spisovatel a zakladatel sdružení The Moth, organizujícího autorská čtení a literární akce. Českému čtenáři je známý románem Porotkyně (Knižní klub, 1995), zfilmovaným s Demi Moore a Alecem Baldwinem v hlavních rolích a uváděným v ČR pod názvem Porotce; jeho druhý román The Caveman's Valentine je u nás známý z filmového zpracování nazvaného Šílenec, titulní roli v něm ztvárnil Samuel L. Jackson.

NÁZEV SOUBORU: Krkavci.pdf

AUTOR: George Dawes Green

ISBN: 9788087497616

VELIKOST SOUBORU: 4,46 MB

STÁHNOUT ČÍST

Krkavci navíc dokážou něco, co se mnoha lidským párům nevede: Uzavírají svazek na celý život, jsou si věrní a vychovávají potomstvo společnými silami. Kdyby byli opravdu tak špatnými rodiči, jak se o nich traduje, bývali by již dávno vyhynuli.

-Bratři coby krkavci sídlí na zřícenině hradu Boskovice, kde je také Bohdanka (Mária Podhrdská) nalezne. -Mária Podhradská hrála pouze ve dvou TV filmech, přičemž oba byly shodou okolností pohádky. V obou se pak setkala s Igorem Ondříčkem. Druhým byl o dva roky později snímek Sen o krásné panně (1995).

SOUVISEJÍCÍ KNIHY