Víly: Cililing a kúzelné kladivko

Interdrought2020.com Víly: Cililing a kúzelné kladivko Image
Hledáte knihu Víly: Cililing a kúzelné kladivko? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2012 a autorem je none? Přečtěte si knihy online na našem webu interdrought2020.com
Cililing je víla, ktorá má talent na opravovanie hrncov, panvičiek a ďalšieho kuchynského riadu. Je najzručnejšou vílou z celej Kúzelnej čistinky, až kým jedného dňa nestratí svoje klampiarske kladivko. V tej chvíli sa celý svet obráti hore nohami. Nič, čo Cililing opraví, neslúži tak, ako má. Ostatné víly si začínajú myslieť, že Cililing stratila svoj talent... Dobrou správou je, že Cililing kedysi dostala ešte jedno náhradné kladivko. Problém je v tom, že si ho schovala u Peter Pana. Cililing a Peter Pan sa spolu nerozprávajú odvtedy, čo Peter Pan priviedol do Nekrajiny Vendy. Dokáže sa s ním Cililing udobriť alebo sa radšej svojho talentu navždy vzdá?

NÁZEV SOUBORU: Víly: Cililing a kúzelné kladivko.pdf

AUTOR: none

ISBN: 9788025222416

VELIKOST SOUBORU: 6,43 MB

STÁHNOUT ČÍST

Cililing a zahrada pratelstvi 13 produktů Cyril a Teniska - Zbyněk Malinský Vyprávění o přátelství malé holčičky Denisky, řečené Tenisky a zahradníka Cyrila.

Cesty k cíli . Název sbírky Cesty k cíli již sám o sobě poukazuje na hlavní ideu autorova vyprávění: v jednotlivých dějích - tematicky jinak velmi různorodých - lze nalézt jakousi alfu a omegu, jíž je snaha o dosažení čehosi, k čemu lidé tak či onak z hloubi duše směřují a po čem ze srdce touží.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY