Stavebníctvo - 33 otázok a odpovedí

Interdrought2020.com Stavebníctvo - 33 otázok a odpovedí Image
Trávit čas knihou Stavebníctvo - 33 otázok a odpovedí! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Stavebníctvo - 33 otázok a odpovedí a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Problémy, ktoré vznikajú počas návrhu stavby, v čase realizácie až po jej uvedenie do prevádzky prinášajú mnoho otáznikov v rozhodovanístavebníka. Dokument 33 otázok a odpovedí venovaný stavebníctvu a architektúre je dôkladný výber najžiadanejších tém zo stavebnej oblasti. Je určená pre firmy zaoberajúce sa inžinierskou, investičnou, dodávateľskou a zhotoviteľskou činnosťou a pre všetkých pôsobiacich v danej oblasti.Autory titulu:* Doc. Ing. arch. Branislava Budkeová * PhD., Ing. Vasil Ivanov, PhD. a ďalšíNa uvedený titul sa nevzťahuje nižšie uvedená informácia o ročnom predplatnom aktualizácii a titul tiež nemá žiadne nasledujúce aktualizácie.

NÁZEV SOUBORU: Stavebníctvo - 33 otázok a odpovedí.pdf

AUTOR: Vasil Ivanov

ISBN: 0

VELIKOST SOUBORU: 7,86 MB

STÁHNOUT ČÍST

Odpoveď je definovaná ako odpoveď na celý formulár samotný, a nie na jednotlivé otázky v rámci formulára. Keď odporca doplní formulár a predloží ho, počíta sa ako jedna odpoveď. Ak napríklad formulár obsahuje 10 otázok a všetky otázky odpovie piatimi respondentmi, formulár sa bude započítavať ako päť odpovedí.

Nová kniha skúseného tímu pôrodníkov poskytuje budúcim mamičkám rady formou otázok a odpovedí.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY