Zombie z jeskyně

Interdrought2020.com Zombie z jeskyně Image
Trávit čas knihou Zombie z jeskyně! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Zombie z jeskyně a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Staň se členem Klub záhad! Pomocí superlupy objasni s ostatními členy záhadu zombie z jeskyně. Klub záhad je na stopě děsivé záhadě. Na pláži v San Angelo potkali skutečnou zombie, ale nikdo jim nevěří. I Jupiter, Nick a Vicky jsou zprvu přesvědčeni, že se jedná o nějaký žertík k vyděšení turistů. Skutečnost je však naprosto jiná! Zapoj se s Klubem záhad do pátrání! V Klubové příloze s dalšími informacemi o případu také zjistíš, jak jsi obstál ty.

NÁZEV SOUBORU: Zombie z jeskyně.pdf

AUTOR: Thomas C. Brezina

ISBN: 8025305767

VELIKOST SOUBORU: 2,80 MB

STÁHNOUT ČÍST

Zombie z jeskyně (vyprodáno) - právě prohlížíte; 14. Zloděj mrtvol (vyprodáno) 15. Zámek přízraků (vyprodáno) 16. Tajemství stříbrných vlků (vyprodáno) 17. Kluk ze záhrobí (vyprodáno) 18. Přízraky bez tváře (vyprodáno) 20. Smrtící souboj (vyprodáno) 21. Úkryt hraběte Drákuly (vyprodáno)

Kupte knihu Zombie z jeskyně (Thomas Brezina) v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY